Dołączając do Firefly, stajesz się nieodłączną częścią globalnej firmy, która ma ponad 50-letnie doświadczenie w dziedzinie innowacji. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które mają realny wpływ na poprawę ochrony przeciwpożarowej na całym świecie.

W Firefly cenimy naszą zróżnicowaną kulturę, która jest ukierunkowana na ludzi. To miejsce, gdzie każdy, niezależnie od pochodzenia, wiedzy czy umiejętności, znajdzie wsparcie i rozwój.

Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą czy menadżerem, możesz pomóc nam tworzyć przyszłość ochrony przeciwpożarowej. Dołącz do nas, gdy wprowadzamy rzeczywiste zmiany na rzecz bezpieczeństwa systemu ochrony przeciwpożarowej i zmieniajmy razem świat na lepszy!

Jak się pracuje w Firefly?

W Firefly wiemy, że kluczem do sukcesu jest nieustanne dążenie do bycia lepszym i koncentracja na tym, co naprawdę ma znaczenie. Naszym celem jest sprawienie, aby przede wszystkim pracownicy mogli czuć się bezpiecznie.

Kilka słów o nas

Firefly to szwedzka firma specjalizująca się w dostarczaniu przemysłowych systemów zapobiegania i ochrony przeciwpożarowej dla przemysłu przetwórczego na całym świecie. Od 1973 roku Firefly zyskała reputację dzięki tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań systemowych o najwyższych standardach technicznych i jakościowych.

Firma skupia się na odpowiedzi na potrzeby klientów i opiera swoje innowacje na badaniach, co zaowocowało wieloma opatentowanymi produktami i rozwiązaniami. Firefly oferuje unikalne portfolio innowacyjnych produktów i systemów, które znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa w różnych branżach przetwórczych.

Jak się pracuje w Firefly?

W Firefly uważamy, że nie ma nic cenniejszego niż ludzie. Kultura naszej firmy opiera się na wspólnych wartościach. Tworzymy wspierającą społeczność, w której każdy pracownik ma możliwości rozwinięcia skrzydeł i osiągnięcia sukcesu.

Nasze wartości

  • Jakość
    Opierając się na wysokich kompetencjach, precyzji i efektywnej współpracy, tworzymy rozwiązania systemowe, produkty i usługi o najwyższej jakości. W naszej codziennej pracy priorytetem jest zapewnienie odpowiedniego standardu jakości.
  • Klient
    Naszym celem jest nie tylko zaspokojenie, ale także przekroczenie oczekiwań klientów.. Stawiamy na klarowną komunikację, aby nasi klienci zawsze byli dobrze poinformowani i czuli się pewnie współpracując z nami.
  • Pasja
    w Firefly nie tylko przekazujemy naszą pasję do bezpieczeństwa pożarowego, ale również wdrażamy ją w życie poprzez kreowanie skutecznych i kompleksowych rozwiązań. Każde zlecenie i projekt traktujemy z najwyższym poziomem zaangażowania.